Ana Sayfa H Sonraki Sayfa8

BioTeK Nedir?

 

Kurumsal

ÇevreTeK, Türkiye'de arıtma teknolojileri ve çevre yönetim sistemleri uygulamalarını gerçekleştirmek, geliştirmek ve yaygınlaştırmak amacıyla kurulmuştur. Arıtma sistemlerinde anahtar teslimi çözümler üzerine faaliyet gösteren ÇevreTeK, kullanım öncesi ve sonrası su, baca gazı arıtma ve havuz konularında projeler gerçekleştirmektedir.

Arıtma sistemlerinin kavram aşamasından başlayan hizmetler, tasarım, proje, inşa, ekipman imal, işletme becerisi transferi, periyodik bakım ve danışmanlık olarak sistemin tüm yaşamını kapsamaktadır.

ÇevreTeK, çevre sistemleri alanında geliştirdiği projelerde hem ileri çevre mühendisliği know-how'ını hem de kurumların değer yaratma yönetimi perspektifini taşıma çabasındadır. Böylece çevre projelerinin kurum amaçlarına hizmet eden ve kurumun değer yaratan sistemlerine entegrasyonu sağlanmaktadır.

ÇevreTeK yaklaşımının disiplinlerarası iklimi içinde hizmetler ve ürünler; mühendislik, işletme, finans, halkla ilişkiler ve yönetim disiplinlerinin en uygun birleşiminden oluşan bir değerler bütünü olarak sunulmaktadır.

ÇevreTeK, ülkemizdeki hayati kaynakların kendini yenileyebilme kapasitesini korumak ve iyileştirmek için uyguladığı teknolojileri ulusal ve uluslararası araştırma geliştirme işbirlikleriyle sürekli desteklemektedir.

Türk Patent Enstitüsünce tescil edilmiş ÇevreTeK® ve BioTeK® markalarına sahip olan firmamız, aynı zamanda Türk Standartları Enstitüsünce verilmiş Kalite Uygunluk Belgesi ve İmalata Yeterlilik belgelerine sahiptir.

 

ÇevreTeK Kurumsal Web Sitesi

 


Ana Sayfa H Sonraki Sayfa8

 

©2007 ÇevreTeK*
BioTeK® ve ÇevreTeK® ve  , ÇevreTeK İNŞAAT MAKİNE ÇEVRE TEKNOLOJİLERİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ.'nin
TÜRK PATENT ENSTİTÜSÜ tarafından tescil edilmiş markalarıdır.
*ÇevreTeK Türkiye'de su ve atıksu arıtma alanında faaliyet gösteren hizmet markasıdır.